שיפוצים במשרד ועדכונים דחופים

סליחה על התקלה - תודה על הסבלנות...
כמו שכמה מכם כבר ראו השבוע, התחילו אצלנו שיפוצים במשרד.  כמו שקורה הרבה עם שיפוצים לוחות הזמנים הסתבכו, ואנחנו כרגע עם כיתה גדולה שעברה יום ריצוף מחדש, וכיתה קטנה מלאה בכיסאות שהיו בכיתה הגדולה (מצורפת תמונה, להנאתכם).
 
הבטיחו לנו שזה יגמר עד אמצע שבוע הבא, אבל כידוע מסוכן לסמוך על שיפוצניקים ולכן אנחנו מתארגנים על כיתות לימוד חלופיות כדלהלן:
 
1. מפגש תיגבור ביום א' 19.2 ב-10 בבוקר:  נשאר אצלנו בבית ספר
לא הספקנו למצוא מקום אחר, אז הוא יהיה בכיתה הקטנה.  אם תגיעו מוקדם תוכלו לעזור לנו להוציא משם את הכסאות, ויהיה יותר אבק וצפוף מאשר בד"כ.  אם טרם אישרתם הגעה אז כנראה לא יהיה לכם מקום בישיבה - דברו איתנו בבוקר.
 
2.  סדנת פחד קהל ביום א' 21.2 - תתקיים על ידנו ב'שביט מרכז הדרכה'
את הסדנה של ד"ר יעל שלזינגר העברנו למקום נחמד באזור הבורסה שנקרא 'שביט מרכז הדרכה'.  זה שלוש דקות הליכה מאיתנו ונראה מקום די נעים. מצ"ב לינק למפת הגעה.
דברו איתנו אם יש לכם שאלות.
גם כאן הסדנה מלאה ואין יותר מקומות
 
3. סדנת פאוורפוינט למתחילים ביום א' 21.2 - עשויה להתבטל
כרגע אין מספיק נרשמים לקיים את הסדנה, אז אם אתם רוצים להירשם וטרם הודעתם לנו כדאי להזדרז.  היא תתקיים כנראה כאן בביה"ס כי לא נספיק למצוא לה מקום אחר.
הזדרזו להירשם אם אתם רוצים לקיים אותה.
 
3. שיעור ערב ביום ב' 22.2 - טרם נקבע, כנראה בסמינר הקיבוצים
אין לנו עדיין אישור סופי, אבל כנראה שהשיעור יהיה בסמינר הקיבוצים בדרך נמיר.  זה מקום מאד נעים שמרגיש כמו 'קיבוץ בלב העיר' ומאד נוח מאיילון ולחניה.  ביום ראשון אדע ואשלח לכם מייל.
 
4.  שיעור בוקר ביום ג' 23.2 - יתקיים על ידנו ב'שביט מרכז הדרכה'
כמו הסדנה לפחד קהל גם השיעור יתקיים ב'שביט מרכז הדרכה', מצ"ב הלינק.
 
בעיקרון הפעילות במשרדים שלנו נמשכת די כרגיל, אבל עם כל הבלגן ייתכן שיהיה לנו קשה לתת שירות כרגיל.  אם אתם צריכים עזרה אז דברו איתנו כי ההצלחה שלכם יותר חשובה לנו מהשביעות רצון של הפועלים - רשימת הטלפון שלנו למטה, תשתמשו בה.
 
אנחנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים על ההבנה.
 
גיא והצוות
טלפונים:
גיא - 050-6488069
איתי - 054-4498271
מור - 052-3552137
איתן - 054-4440745

למידע נוסף והרשמה